New Step by Step Map For Sekso pozos

Ši poza yra nuotykingas nuokrypis nuo įprastos „moteris viršuje“ pozos; jūs galite siūbuoti pirmyn atgal, kol JIS užtaikys visus tinkamus taškus.

Guess nedarykite judesių pirmyn-atgal. Geriau prispauskite pirštus prie priekinės makšties sienelės ten, kur turėtų būti taško G vieta, ir toliau stimuliuokite klitorį liežuviu.

Atsisėdusi ant kelių ir žiūrėdama savo vyrui į akis moteris patiria didžiulį malonumą. Ši poza yra itin intymi ir moterims suteikia aukščiausią palaimą.

pozicijoje,o moteris sėdi jo glėbyje, kojomis apsivijusi jo liemenį, o rankomis – kaklą. Lėti judesiai ir visiškas kūnų susiliejimas garantuoja stiprias emocijas.

Kunilingas – oralinio sekso rūšis, kuomet vyras lūpomis, dantimis ir liežuviu stimuliuoja moters klitorį ir glamonėja makštį.

Ši poza nuskraidins į pačią ozgazmo viršūnę. Užsikėlus abi kojas partneriui ant pečių, moteris ne tik jaučia itin gilų įsiskverbimą. Ši poza puikiai stimuliuoja tašką G.

Jis turi šiek tiek išskėsti klubus ir sulenkti kelius, tačiau jei jūsų partneris silpnas, ši poza – prasta mintis.

Irumacija – tai lytiniai santykiai, kur vietoj makšties naudojama burna. Vyras judina klubus ir taip jo varpa vis giliau patenka į loverės gerklę.

Ši poza taip pat idealiai tinka išbandant „strap-on“ sekso žaislus – Internet ir tiems, kurie neturi jokių fizinių apribojimų“, – pridūrė ekspertas.

Kad klitorio stimuliacija būtų stipresnė, reikia tiesiogine to žodžio prasme atverti lytines lūpas, kad klitorio galvutė liestųsi su partnerio kūnu.

Oralinis būdas tinka, kai moteris klūpi vonioje priešais vyrą, kuris sėdi ant vonios atbrailos gale, atsirėmęs į sieną.

Stebėtina, wager dar ir XXI amžiuje tarp rimtų oralinio sekso priešų išlieka ir nepakankama partnerio higiena.

Be to, ne visos moterys turi akrobatinių sugebėjimų, todėl panašūs bandymai gali baigtis nugaros skausmais. Jeigu vis dėlto manote, kad spermatozoidams reikėtų padėti įveikti „lenktynių trasą“, tai pasidėkite po sėdmenimis pagalvę – to visiškai pakaks.

„sixty eight“ poza, Sekso pozos kai moteris atsisėda ar atsigula ant vyro ir lytines lūpas priglaudžia jam prie veido, leidžia mėgautis tobulu oraliniu seksu. O vyras turi galimybę savo liežuvėliu laisvai klajoti po moters kūną.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *